Teksti Origjinal

Verse 1
Jom tu shetit neper Europ,plot me veti pare pronto
Ajo erdh me mu mu i,nuk kish ardh per me bo foto
Me 2 modele n'ora 4 boj trileqe kjo so kurgjo
Njona vjen m'merr me punto,tjetra 5 milion n'konto
e dim suksesi so lloto dy motorrolla n'Toronto
Nese del djal thojn aborto,diller bohet e sigurt o
Mahalla e tymost me blunt o
Jeta e lir ktu 1 funt o
Jointi djeget si 1 dru n'to
Ora so Rolex o Qunto
Me shipca tu flex n'qaj t'rusit
Levizjet t'shpejta si t'Brucee-it
Jena n'rrug me djemt e Kuksit
U shit shum i du sfidusit
i play dead like John Abruzzi
Plus minus prap nfund fitusi
Never broke again statusi
T'boj statu jom pushkatusi
Presidenta t'dekt e n'xhepa
Knej tu nejt me presidenta
Xhepat full i keni veq me letra,centa edhe heda
Lek ma shum se ju ka Meda
Jom Ndre Mjeda per kto rruge t'zbehta
Analfabeta,alfa e beta
1,2,3 i zhduki krejt kta

#Ref
Hala jom n'rrug tu bo HUSTLE
Lek me tonat ngjyrat bojna PUZZLE,PUZZLE
Nese kta kan guns na kem double
Rruges per finale GOLDEN BUZZER,BUZZER (2x)

Verse 2
Mvyn veq 1 mi bo 100
E me 10 i boj 1000
me 100 i mar 10.000
Mpresin 10 dhipa n'Greqi
Secila n'plazh o tu nxi
Tu festue si per vit t ri
HAJDE ME PI HAJDE ME NGREH HAJDE ME QI
Qaty n'WC
Ma shum po du se qikjo m'ka nxeh
Bimi edhe 2 edhe 3 edhe 10
Kejt e dojn t'bardh si flet
Gruja e bardh e Bardhit t'nxeht
Haveri u tret e hiq se di ku ka met
Nashta o tu bo luft me peshkaqejt n'det
Kejt dojn me dit
Sa ki lek?
Sa je cool?
Sa ki swag?
Sa je n'rruge?
Sa shet crack?
A ki tull?
A veq shmek!
Na jena rrit rrugve n'zheg
Qysh thot i madhi Axhi Kresh
Tu bo hustle per burek
Hala hustle per burek

#Ref
Hala jom n'rrug tu bo HUSTLE
Lek me tonat ngjyrat bojna PUZZLE,PUZZLE
Nese kta kan guns na kem double
Rruges per finale GOLDEN BUZZER,BUZZER (2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020