Teksti Origjinal

...
...
Kete fund te trisht
Zemra e kish dit
Por ndjenja kurr su fik
Nese une kam faj te vuaj eshte pak
Per mua Zoti le t'marri hak

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020