Teksti Origjinal

2x
Ah sa kam deshir me t'pa
pa arsye jemi nda
lamtumir ish fjale fundit
ajo dit sa me ka vra

REF. 2x:
Fjala fundit na ka nda
Asnjeher ma s'jemi pa
Ti je shkaku qe jemi nda

2x
Si nje hije mu ke bo
Pa ty jeten s'muj me pa
Per nje fjal qe nuk ka vler
Pse ne dy jemi nda

REF. 2x:
Fjala fundit na ka nda
Asnjeher ma s'jemi pa
Ti je shkaku qe jemi nda

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020