Teksti Origjinal

Ka e hana du me mu
E t'marten s'tlo me shku
Te merkuren qe ki pun ti ki me nejt ma shum
Ka e enjta bona bona bona gati me dal ohh
E ka e premtja hala n'banes skena ardh
O ka vjen fine settimana nahhhh fluturojna na gjithkah
Jena bashk sabato domenicahh sa inat kan ataa
Dashuris me ty ja nisa nisa ah ahaaaa (2x)
Bojna Bella Vita,Bella Vita ohh Bella Vita
Un u pita un u pita uhh nga dashnija
Harrom harrom ajehhh uhh huhh
Met lon mem mem lon ajeh ajeh ajeh ajehh

Jom e kuqe zjarr e di
Jom e gjelbert shpres dashni
Kejt e verdh jom xhelozi
Girl in black don't mess with me
Apo vjen ti?
Mos em le vet en shpi ohh
Se apo vjen ti jo nuk bon mo met prit
O ka vjen fine settimana nahhhh
Fluturojna na gjithkah
Jena bashk sabato domenicahh sa inat kan ata
Dashuris me ty ja nisa nisa ah ahaaaa(2x)
Bojna Bella Vita,Bella Vita huoo Bella Vita
Un u pita un u pita uhh nga dashnijaaa
Harrom harrom ajehhh uhh uhhh
Met lon mem lon ajehh ajeh ajeh ajeh...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020