Teksti Origjinal

A je ti n’mend qa je ka thu,
ma shum se ty kerkon se du,
a je ajo qe m'dohje shum
dashnin ton.. se du

Un jam flak e ti je zjarr,
faj na kena barabar
Un i pari po lshoj pe,
shum te dua a je ka she

A je ti n’mend qa je ka thu,
ma shum se ty kerkon se du,
a je ajo qe m'dohje shum
dashnin ton... s'e du

sa t'perlahem 100 her
un pendohem menjeher,
mos i merr nga zemra fjalt
ti sje zeher po je mjalt

A je ti n’mend qa je ka thu,
ma shum se ty kerkon se du,
a je ajo qe m'dohje shum
dashnin ton.. se du

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019