Teksti Origjinal

me dhuron ti trendafil
gjembat i kam argetim
s'dua te njejtin variant interesant
kush je ti

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020