Teksti Origjinal

Yeaah aa FINEMMM
HIIII HIIII HIIII JAJAJAJA

Ref 2x
Koka prej TIRONE jena na,
se ca bohet jo se din kta,
un sjom si kta si un ku keni pa,
vi si kanibal krejt Tironen n'krah.

Sa her dal me pidha none,
thoni o kuku mi none,
Finem tboj me kcy naplonin,
probleme me mu falimentoni,
se asnjoni nuk e boni ca thoni,
big big bang ktu ke tbosh me gang,
mu mu bo bajat ty hala sta len,
pyti krejt shokt qe ty tbin ntok,
s'jeni nga ata boheni tap me 1 got,
AMG s‘sheh mo
po t njejtit shok n'Europe,
nuk bojna komplot nese cantat s'jan plot,
nese s'bi dakord vij e ti thyj komt,
24/7 n'rrug me bossa,
se na jena Cosa Nostra,
me ne jo nuk ka lojna,
se na vijm nga TIRONA.

Ref(2x)
Koka prej TIRONE jena na,
se ca bohet jo se din kta,
un sjom si kta si un ku keni pa,
vi si kanibal krejt Tironen n'krah.

FINEM
Jom rrit me pidha none,
me koka prej Tirone,
nuk iki prej ksaj zone ndrron moti,
kur sillna me rrevole,
tu shku neper rajone,
myllet dosja per gjys ore.

A E DIN CA BOHET?
me u marr me neve t'zen belaja,
njoni tjetrin e njofim nga targa,
shokt ma tmdhej se himalaja himalaja. (2x)

Presidenciale, hala siper benzit,
mke tu gjujt me pare ja ja,
interesante nese krejt folin per mu,
mos t'vij çudi cdo gjo osht normale,
ma kan inatin kejt kejt po,
po dun t jen nven tem,
po nuk jan jo jo,
po m'dun mo shum se veten kto,
le t'flasin mas shpine se i kap njo ka njo,
pse po bohesh serioz,
kush tka rrejt je mafioz,
ku kaloj un nuk po tshof,
nlagje tate rruga bosh,
knej nga na ti metesh bllof.

A E DIN CA BOHET?
me u marr me neve t'zen belaja,
njoni tjetrin e njofim nga targat,
shokt ma tmdhej se himalaja himalaja.(2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020