Teksti Origjinal

ref [2X]

ne syte e tua jolie
dua te dehem jolie
jam dashuru o jolie
ca bo pa mu o jolie


o jolie pernime jom tu prit nji zile
nuk e di se kur vje - je je
jam qai djali qe dje kish do kile n'bufe
nuk e di a po m'njeh - je je


po kur t'kom pa moj jolie
ti 1'got ishe tu pi-e
mas asaj i pive 2-e
m'thirre mu i pitem 3-je


ma ke f**k trunin jolie ma ke ndrru menjen
jolie ekom thy numrin
qysh kur ma ke thy zemren
e kam sha krejt katunin
vetem ty me t'pas temen
ta kam ble edhe fundin
e ti ma ke shit rrenen


kurr prej teje s'isha da da da da
un per ty njerz kisha vra vra vra vra
o jolie vec ty me t'sha sha sha sha
kisha qu venin n'hata ta ta ta taref[2X]

ne syte e tua jolie
dua te dehem jolie
jam dashuru o jolie
ca bo pa mu o jolie


a pe she jolie dalin legena
dalin by***ma krejt po bojn skema
pse sjena pergjigje z'gjejma
qysh kur ti ike krejt po ma then-aa jolie a mos ja fut kot t'thash
q t'du pak e ti m'deshte ma fort
se di ku je bitte schik mir standord
a t'lash a m'le kurr nuk ratem dakord

ne syt e tua jolie keq u bo puna jolie
mos thuj kujna jolie se na dy lujna jolie


sdi ca me t'than je bo menjemadhe
edhe me m'pa jolie ik ma anej
un ti dhash krejt e ti deshte money
sje mo normal ti nuk je mo si dje


ref [2X]

ne syte e tua jolie
dua te dehem jolie
jam dashuru o jolie
ca bo pa mu o jolie

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020