Teksti Origjinal

Si rufe mke godit kur me the du me ik
Si cigare meke djeg e si hi kam mbet

Si rufe mke godit kur me the du me ik
Si cigare meke djeg hi hi un kam mbet

Ani zemra jeme luj luj me zjarr
Ani ani lem kam de dal problem ×2

Veq nje dhome dy me dy me mjafton me ka me ty keto fjal ke ike than rren e madhe koka kan

Si rufe mke godit kur me the du me ik
Si cigare meke djeg hi hi un kam mbet

Ani zemra jeme luj luj me zjarr
Ani ani lem kam de dal problem ×4

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020