Teksti Origjinal

se lam nusen ner unaze ma shum se ni muj
dera jote moj lulie tash u ba e huj
je pershtat te na per ty ka than nana
kur na vish tek dera kangen do ta knojna
kur na vish tek dera kangen do ta knojna

asnje nuse si e jona e mira sbon fjal
uron nana qka ka nzemer per ty e per djal
2x

mos kujto mori lulie se nuk jem si kush
qysh ta dojna tmiren nuk ta don gjithkush
e mir zoti tpaska fal
e mira tu shtoft
qysh na i gzove zemrat edhe ty tu gzoft
qysh na i gzove zemrat edhe ty tu gzoft

asnje nuse si e jona e mira sbon fjal
uron nana qka ka nzemer per ty e per djal
2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020