Teksti Origjinal

Part1:
2 bro nana mi ka bo yah
10 bro nrrug i kum njoft ah
4 bros i kom n porscha
jena bros dikur kem gra corsa
westcost eastcost une kom bros
i marrim 5 hoes e ebojna bangbros
video foto jojojo
qa bojna na zemer ti mos kallxo

Part2:
Na sjena shok bro jena vllazen
npolici per ty e marr permi vete landen
une skom shok bro une kom vllazen
qe nuk je my bro ti shko np+++ tnanes

2x
Tishe kan zezak ishe kan my nigga |my nigga,my nigga|

My bro, une nlloq nuk tlo
do me dal me femen une kerrin ta dho
my bro, vono vono, full ta lo
se ti je ma bro

my bro,my bro,
se ti je ma bro
my bro, my bro,my bro,my bro, my bro
my bro,my bro,
se ti je ma bro
my bro, my bro,my bro,my bro, my bro
,my bro, my bro

Part3:
Allo allo my bro qa je tu ba
une hiq se tu chill me my hoe
masi te kry une ty ta lo
e veta a ta jep ajo tha po
e mora nkatun e qova ndeti nkankun
e ja hongra dhipin sikur salmon
blla blla blla ajo folke shum
jo kuqa bothen sikur majmun ejjj

Passite pasite
but kur e kryn me qat whip pasite ejjjj
pasite pasite
gjiko kur e kryn me qat spllif pasite ejjjj

Eyo vllaqko hajde bojna plaqko
hina nbank veshem si palaqo
qa sbojna na per kto naqo
krym pun pina makiato

my bro une nlloq nuk tla
do me dal me femen une kerrin ta dho
my bro, sadush pare ti dha
edhe hiq borxh ti sum ki kurgjo
harro

my bro, my bro
se ti je my bro
my bro, my bro
my bro, my bro,my bro
my bro, my bro
se ti je my bro
my bro,my bro,my bro, my bro
my bro my bro, my bro

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020