Teksti Origjinal

Ref:
Ai esht fiksim apo dashni
Veta zemren po se di
Ami puthjet 1 nga 1(2 here)

E thirra e ai m’keshi
Mir e din si me m’bo per veti
On and on vec kshu vazhdon

Edhe kur prek si me magji
Cdo pjes e trupit tem e ngri
Falem ti falem dashuri

Uuu baby e shoh ne syt e tu
Uuu baby se ca je tu menu

Ref:
Ai esht fiksim apo dashni
Veta zemren po se di
Ami puthjet 1 nga 1 (2 here)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019