Teksti Origjinal

Hey baby a po m'ndin
Ti je fati im
Vec ti flen në shpirtin tim
Afrohu msheli sytë lëshohu me besim

E kom dit' prej n'fillim
This is amazing feelin'
E me ty ka me ja vlejt
Përditë ndjenja t'reja ti po m'jep

Najherë ti gabon,
Najherë po m'lëndon
Po asnjiherë, me u nda
N'mend nuk po më shkon

Je histori e rrallë
Me ty ndjehem e gjallë
E di krejt harrohen, flutrat n'bark m'shtohen
Cdo ditë e më shumë

Nuk muj, nuk muj me dit', se sa herë ty t'kom merzit,
Kur fjalt e fundit t'parat ti kom thon

Nuk muj, nuk muj me dit', se sa herë ti mke merzit,
Prap zemrën me dy duar ta kom dhon
Ty zemren ta kom dhon

Hey baby na jena njo
Te du sa ti më do...
Kudo shkoj e vij kthena prap tek ti

Flasim, dy-tre orë nuk flasim
E përbrenda plasim...

Nuk muj, nuk muj me dit', se sa herë ty t'kom merzit,
Kur fjalt e fundit t'parat ti kam thon

Nuk muj, nuk muj me dit', se sa herë ti mke merzit,
Prap zemren me dy duar ta kom dhon
Ty zemren ta kom dhon

M'pelqen qysh t'rrin unaza n'gisht...
I love the way it bling, bling, blings...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020