Teksti Origjinal

...
...
Se un e di zemer zemer
Krejt ti per mu i len
Sa her t thirri t thirri zemer
Sa shpejt te un vjen
...
...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020