Teksti Origjinal

Nje nate per ty mendoja
Zemra per ty me digjet fort
Dicka je ti per mua
pa ty s jetoj dot

Cdo nate je endrra ime
Cdo dite realiteti im
Ti me mbush me dashuri
Me qetson ne perqafim

Gjithçka je ti per mua
Zemra per ty me digjet fort
Gjithçka je ti per mua
Pa ty s jetoj dot

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020