Teksti Origjinal

[Stealth REF.2x:]
Nuk du me ja dit kush je nga je,
Nuk du me ja dit sa rolys ke,
S'du me ja dit për pare, drog,
S'du me ja dit I ride alone,
S'du me ja dit për ligjin-policin,
We husstle on the road.

[Vinz:]
Shqipet e Marr,
Fuck tana ligjet,
Leku me çantë,
Bojna lëvizje,
All of my bros,
Jena familje,
Besa o bes vllai nuk shitet.
Jeta so leht,
Shqipet in Prison,
Jeta o real nivelet i rritem,
My Shqipez are known,
Pull up a spiners,
Shqipezz are cold,
Bullets for diner.
Londra e bardh - Antraktida,
Benzi i bardh - Gjermania,
Femna e bardh - Kokaina,
Shqipet e Marr - Hashtag : Killa.
Shqipet verdall me 2 karikatore,
Choppin a bando me 4 peshore,
Hellboz jon Gango,
Sene për dore,
Moti i vranët reshje debore, (snow).

[Stealth REF.2x:]
Nuk du me ja dit kush je nga je,
Nuk du me ja dit sa rolys ke,
S'du me ja dit për pare, drog,
S'du me ja dit I ride alone,
S'du me ja dit për ligjin-policin,
We husstle on the road.

[Vinz:]
Dajt tu pyt per HB,
Sa lek e mall kena n'Shpi
Sa her nëper rrug kena shti,
Me vërtet as vet nuk e di.
Kom harru sa rreziqe kena kalu,
Sa probleme smun mi numru,
Pi hashash e nuk em rrin n'Tru.
(Na)... Zhduken kur vina about,
Seni rrotullohet sikur underbout,
Ju boni filma sikur Paramount,
All of my Shqipez are bang in the au,
Shqipez about,
N'Rrugt e Mbretneshes,
T'myllum n'Kafaz kena t'drejtat e heshtjes,
Tu pi hashash, humbje kujtese,
Z. Gjykats mbylleni çeshtjen!

[Stealth REF.2x:]
Nuk du me ja dit kush je nga je,
Nuk du me ja dit sa rolys ke,
S'du me ja dit për pare, drog,
S'du me ja dit I ride alone,
S'du me ja dit për ligjin-policin,
We husstle on a road. HB

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019