Teksti Origjinal

Ajo ma lyp mu arsyen pse po hapna
rri vet edhe tri bi**ha mrapa
jena jasht na early in the morning
hina mren na vec kur maron nata
msoje ne sna duhet fama
kur na sheh na sillna me mjete t'rana
tu sjell n'mjet targen me tri nanta
e kam ni bad bi**h e ka emrin Ivana

S'jena msu me njo na i dojna tana
ajo ka ngju per ne se e din jem hasjana
s'dim me u nal vec ecim me gjiganda
s'dim me u nal na nuk dina me bo mrapa
no badboy no motherf**ker
kush osht i fort tash fol kush o baba
bi**h mval nese t'vrava,
m'fal nese tshkela se s'tpava

[REF. 2x:]
Kqyre zhurmen qe e bana
kqyre kqyre qe qysh bohet hallakama
I kom do shok nga Prishtina,
Un i kom do shok nga Tirona mo nona

Sille sille vec per inat,
sille myte venin tu e twerkirat aj aj aj aj
Kallesh nese t’shkruj anderr e ki pat
Se me mu krejt jeta o dhurat ayayaye.
Bjere back t’lutna bjere posht,
Kush na ka inatin vec na sheh ma tfort.
Kur em shohin swaling B n’overdoz,
E shijojna malin with mature boys yeye.
Per sukses na tu qel shampanja
Dh*pat ma t fort,Bari made in Spanja.
Jom per flow natural yea,
Slapping in a hand,on the other hand Ganja.
S’kom besu po I’m UP now,
Jo nuk kom besu po I’m UP now.
S’kom me u nal kurr vec tu bo fam,
Jo nuk kom me u nal kurr vec tu bo fam yeye.

[REF. 2x:]
Kqyre zhurmen qe e bana
kqyre kqyre qe qysh bohet hallakama
I kom do shok nga Prishtina,
Un i kom do shok nga Tirona mo nona

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019