Teksti Origjinal

Anxhelo Koçi:
I got Stresi
money got the money babe(2x)
I got it two shots...(2x)
I got the money got the money babe(2x)
I got it two shots...(2x)

MRK:
I got your money kjo nuk o funny
Jena tu ndjek lek runy runy
E dim pse po vjen ti honey
A na don me shum neve a money
Lifestyle kur vijn lek veç smile
Mos na kqyr jeten o design
Suksesi...
Gati kam çunat I'm fine
Mos um thirr sun m'len ekipa
Kur me nejt me...
Tash vini ngjitni si q***
Tash vin ma lypin krejt dhipat

Anxhelo Koçi
I got the money got the money babe(2x)
I got it two shots...(2x)
I got the money got the money babe(2x)
I got it two shots...(2x)

STRESI:
Jeta shum e shkurt qata jom i shpejt
Se qaty ku t'hi du m'i marr krejt
E sa per t'zit i lë tu flejt
63 AMG ata veç me shohin straight
Hala gjall o kjo banda
Asniher na mu nal gjith me mbush çanta
Kush e ka lyp e ka gjet kjo esht ma e rrënda Bb4l mos besoni n prapaganda
Une nuk ndryshoj un i njejti jom
S'ki ça menon veç thujem ça po don
Tu e chillit jeten jom tjeter vizion
I got the money babe sa po don

Anxhelo Koçi:
I got the money got the money babe(2x)
I got it two shots...(2x)
I got the money got the money babe(2x)
I got it two shots...2(x)
Fabw😉🔥

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019