Teksti Origjinal

Mos u largo te lutem
I them jetes jo pa ty nuk mundem
As fryme te mar nuk lutem
A e mendove ti
A e mendove humbjen
Nuk ma the sa shume e vujte
A mendove per kete shpirt qe lutet
Pse po iken ti

Ref:
Doje te jesh me mua a doje
Te jem me ty a doje
Pse me tradhtove shpirtin
Aaaa doje do jem per jet me ty thoje
Zemren nuk ma premtove

A thu nuk e kuptoja
Kur me lije pa frym se kuptoja
Por prap njesoj jetoja
Vetem per ty
Se di pse vazhdoja
Zemren e lig me shum ta doja
Kur syte e mi therrasin
Vetem trishtim

Ref: 2
Doje te jesh me mua a doje
Te jem me ty a doje
Pse me tradhtove shpirtin
Aaaa doje do jem per jet me ty thoje
Zemren nuk ma premtove

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019