Teksti Origjinal

Me ne fund
Papritmas ne u pame
Ne ate rruge
Ku ne dikur u ndame

Zemra u ndal
Per nje cast
Te flas
A te mos flas

Refreni
S’ishte fat
Por nje mekat
Qe s’na lane
T’vazhdojme me gjate

S’ishte fat
Por tragjedi
Na ndaluan
Kete dashni

E pa vlere
Ishte koha pa ty
Sa veshtire
E kam ta them ne sy

Perseritet strofa e 2

Refreni

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020