Teksti Origjinal

Ti Franc me jep nderin e madh,
ti Shqipëri me jep emrin shqipëtar.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020