Teksti Origjinal

REF. 2x;
O zot o sa mir ta Bona
qe S'te lash me nejt tek nana
edhe nana e ka dit
qe per mua vajz je rrit

Jam Dal me shoqnin veç per me pi
fustanin qe kam vesh ua kam vedh
zemra Don me m'plas ah don me m'plas

se je pa ndjenja ndjenja ndjenja
ti je pa ndjenja ndjenja ti aaaa
je pa ndjenja ndjenja ndjenja
ti je pa ndjenja ndjenja ti aaaa

REF. 2x;
O zot o sa mir ta Bona
qe S'te lash me nejt tek nana
edhe nana e ka dit
qe per mua vajz je rrit

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019