Teksti Origjinal

Dikur dashnore sot mbetem emra krejt tjeter kush e ka shpinen ma kthej e m'plasi zemra malli m'ka marr me t'pa O m'ka marr malli me ja pa syt edhe pse mka lan e nuk e di sa shum jam merzit kurr skam mujt me ja than

Reff 2x

Mos u dorzo duro shpirti jem dashnia e zermes kurr ma nuk vjen mos u dorzo duro e mos qajë duro o shpirt se ti nuk ke faj

Iku pa fjale shpirtin ma vrau marr fryme e nuk jam gjalle lulet e jetes ajo mi thau e une po vdes me malle o mka marr malli me ja pa syt edhe pse mka lane e nuk e din sa shum jam merzit kurr skam mujt me ja thane

Mos u dorzo duro shpirti jem dashnia e zermes kurr ma nuk vjen mos u dorzo duro e mos qajë duro o shpirt se ti nuk ke faj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020