Teksti Origjinal

REF
Don flex don drip fresh klip yeah
? bling bling gati per shooting
Jom tu fluturu telefoni on roaming
Po thu si ti asnjo po si ti i njoh 100
Chours
Haverat bojn gym nuk ka pushim e majm 100
Qaty ku une 100 no men ti smun i q*n
Ti smun i q*n senet qe folim me paramenim
Jom tu e tejkalu cdo kufizim
Shkurt shqip na jena film bi**h
Nese sje haver i jemi smuj me pas kontakt
100 km n'ore gazin n'autoban
Blicat neper rrug paparaci personal
Hightech digital digi djal e mos u tall
Nuk kom ardh mu tall po thojn kush o ky budall
Tu ja marr lojen mbi?
I boj kta pi vetes marre mi ardh
Kom ardh medaljet mi marr i hina me sharr
E cela nji varr edhe nji varr prit se i mora si val
REF
Don flex don drip fresh klip yeah
? bling bling gati per shooting
Jom tu fluturu telefoni o n roaming
Po thu si ti asnjo po si ti i njoh 100
Chours
Ej une e di qe na tdy sjena bros
Maj femnen najer vet po mjosh
Se kena per nime po vec kena ardh na me loz
Haverat tu majt poz qosh mqosh tu e sos
Uh yeah po vim me kerr
Fuck dat?
Uh yeah po shkoj qytet
Will Smith princo belair
? me tjer se po dojn me na pa vjer
E na vec lekun tu ndjek yeah deri kur kena me dek
Veshun si lekur fatin e kena mbi dur
Tu punu un n'kater mur flexin e ndjeki sigurt
Sy cel m'u cu koha jo nuk bon me hup
Nese nuk je i sigurt rri shpi dhipi palut
Nuk jom n'mund me fol me ju sikur nuk keni besu
Qato si du me kon me mu bi**h kur jom tu dyfishu
Na jena cool rruges tu shku like tu tu tu tu tu
Kejt haverat coca-en tu vizllu
REF
Don flex don drip fresh klip yeah
? bling bling gati per shooting
Jom tu fluturu telefoni o n roaming
Po thu si ti asnjo po si ti i njoh 100

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021