Teksti Origjinal

A-A-AriBeatz
Kallxom bre flaka ku meti
E more po ku e le ti
Dashnia jon ska pas ending
Ku meti Hana, Hana

Krejt kam besu se nuk mle ti
Prap mu mthot jom i keqi
Prandaj e Ta Ta Ta Ta
Prandaj e nxjerri Barreti

Zemer nuk kom ma ndjenja
Vendi ftoft e kot un jom
O mami nuk ki shance
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Gyal e vuna barreti

Zemra ftoft nuk kalon ti i zi (mama)
Zemra ftoft jeten ta bon errsir,krejt nivele
O nono nuk ka falje
Me mpre nbes vec a kallesh
O nono nuk ka falje

Zemer nuk kom ma ndjenja
Vendi ftoft e kot un jom
O mami nuk ki shance
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Gyal e vuna barreti

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020