Teksti Origjinal

Ref. X2
Film me mu jeten e ke pas,
me mu yll je kan.
Tash je, je rol i fikt,
ne nje film komik.

Ai per ty thote jom me njanen,
as emrin s’ta përmen.
E une thojsha per ty,
jam me zemrën tem.

Ai me ty nuk del n’publik,
e as me shoqni.
Une per ty çdo miku i thojsha,
jam me dashni.

Une per ty çdo miku i thojsha,
jam me dashni.

Ref. X2
Film me mu jeten e ke pas,
me mu yll je kan.
Tash je, je rol i fikt,
ne nje film komik.

Ai nuk ta din vleren,
nuk t’bon hesap.
E une, dite-perdit,
t’kam bo dhurat.

Ai me ty nuk del n’publik,
e as me shoqni.
Une per ty çdo miku i thojsha,
jam me dashni.

Une per ty çdo miku i thojsha,
jam me dashni.

Ref. X4
Film me mu jeten e ke pas,
me mu yll je kan.
Tash je, je rol i fikt,
ne nje film komik.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020