Teksti Origjinal

Une jam hena une jam dielli
me e bukur se kurre me pare
jam ajo hena aq e sndritshme
qe buzeqesh sa here qe dal

Une jam dielli me drite shume
qe ne shpirt te ngroh pa kusht
te perkedhel ndjesine i qete
e pastaj...t'leshon ne toke

Chorus:

Fly fly, butterfly
fly me up so high
Fly fly butterfly
fly me through an open sky

Verse English

I am the moon, I am the sun
whispering: (we know you've seen us before)
I am the moon, that shines so bright
And I smile, everywhere I go

I am the sun, full of light
unconditionally warm your soul
Keep quiet took good care
Now after that... Get down on earth

Fly Fly...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021