Teksti Origjinal

Ju idhni mem Pa
Kunder meje smun me Flex
Ju e dini how I flex
Ju e dini how I stunt
Sa dhipi per mu laget
Yea my choppa in the trunk
Hala tu u sill me tmahalles
Erdha pi studios tmahalles
U bona f**kin Star bi**h (Hell yeah)
Fero o Star (Hell yeah)
Venin e par (Hell yeah)
Jena tu ardh (Hell yeah)
Kallabllak me mahall (Hell yeah)
Sa shum i kom pas (Hell yeah)
Plot femna i kom pas
As 1 emer skom mujt me majt nmen
Kshtu qe ka mundsi qe dhipin ta kom i
Hiq pa e dit qe o dhipi jot
I feel sorry se mthiri dhipi jot

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020