Teksti Origjinal

Hala nike hala green meksikan kortez
Dhipin tan, dhipin e tij, krejt dhipat i pershendes
Njo pom doket e kom qi ama emrin kurr se qes
...
SE HALA BOJM SEKS
Kurr ske ni ma manjak
Rri n'qikago Papak
Sluj koqe haver asniher sjom kon tinzak
Do me dit per rreth tem sesht problem veq pak
Dy i pata mshel plus nBelgjik ke rast fatal
Haver mos u nal
pash familjen mos u nal
E kam rojen t'fort qelik
Nese je ka don skandal
A je ti normal piskit tlutna a je normal
E kom qi profesoreshen qata nvit tdyt jom ka dal
Hala po shoh tipa burre
Ti thej eshnat skeletur
Kurr ske ni ti ksi repture
11-0 s'di mu mburr
Njo 3 della mpunojn n'furre
Ti po fol, je plagjature
Ti ske bo sikur na
Ti ke qit me dur
24 ore, ombren me ta la en dore
800% mentalisht ktaret i boj hore
Ishalla sma bin punen se muj me jav lan en dor.

Kshuqe bounce bounce baby baby
Sonte kena party dikush ka me dhon melese
Bounce Bounce, ah
Baby baby
Qato fill mas disse mi zhyn dy daja e dy teze

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020