Teksti Origjinal

1000 her kisha lind,
1000 her dot kishe mbyt,
un dot des, ah ti jeto,
kujt per mue mes i trego

REF. 2x:
Moj katile qka kem bo,
Shpirt e zemer mi ke vra

Ti s'ke faj, po kam faj un,
qe te besova ty kaq shum,
te kam prek por me sy,
eh ti mpreke mu me tradhti

REF. 4x:
Moj katile qka kem bo,
Shpirt e zemer mi ke vra

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021