Teksti Origjinal

Intro:
Thoba shume e madhe dridh token
Bounce Bounce
Thoba shume e madhe qudit boten
Wow Wow

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021