Teksti Origjinal

Kjo o ni taktik
Kjo o po ni trik
Lojen pe luj
Prej juve me ik

Zemren jau u ha
Jeni ma t’mirt n dynjah
Po kam ra n’dashni
E s’kam cka me ba

Ref:
Bye, bye moj shoqni
Une me juve ma nuk rri
Bye, bye ika unë
Se ata e dua ma shumë

Gjykone vet
Nuk e kam lehtë
Mendjen ma ka marrë
E kamë hup krejtë

Zemren jau u ha
Jeni ma t’mirt n dynjah
Po kam ra n’dashni
E s’kam cka me ba

Ref:
Bye, bye moj shoqni
Une me juve ma nuk rri
Bye, bye ika unë
Se ata e dua ma shumë

Ref:
Bye, bye moj shoqni
Une me juve ma nuk rri
Bye, bye ika unë
Se ata e dua ma shumë

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020