Teksti Origjinal

Ti puth syte edhe buzen
Te marr ere, ta kafshoj hunden
T’perkedhel e t’vë ne gjume
T’perkedhel e t’vë ne gjume

When we ride ti ma puth doren
Kur jena bashk ti se sheh oren
Une smundem kurre me genjy
Vet mke thon:Jam bo per ty.

REF.:
Ti e di une nuk t'lo ty
Edhe kur munöhesh shpinen me kthy
Ti e di une nuk t'lo ty
Forever yours
Zemren ma ke mshel ndrry

Sa her kan dasht me na nda
Se si kjo spell, skan mujt me pa
Ti din me m’brojt e me m’kuptu
Mthu je my ride, me ty jom msu

When we fight ti m’con rosses
Ne smuj mu dasht pa angry faces
Ndaj smunem kurr me t’genjy
Vet m’ke thon Jam bo per ty.

REF.:
Ti e di une nuk t'lo ty
Edhe kur munöhesh shpinen me kthy
Ti e di une nuk t'lo ty
Forever yours
Zemren ma ke mshel ndrry

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021