Teksti Origjinal

Irkenc Hyka ft. Dani - Nje Lamtumire
Adem Ramadani - Edhe kur te martohesh
Labinot Tahiri - Boomerang
Flori Mumajesi - Plas
Shyhrete Behluli - Ende e dua (Kthema Zot)
Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende
Mandi ft. Mikel Elmazi & Ilir Tironsi - Kam pare
Adem Ramadani - E hajde luje doren
Vallja e Rugoves

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020