Teksti Origjinal

yo soy malandro y q!! kieren peo weno coñazo pa too el mundo menos pa maikol pero si pa daddy yankee

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020