Teksti Origjinal

tu sabes kien llego el bolito
ahy ahy ahy ahy
cor

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019