Teksti Origjinal

Sikur te takoheshim me vetveten sy me sy,
do te putheshim apo kishim per tu peshty?

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020