Teksti Origjinal

Nje vend me pelqen
nje vend qe une jetoj
nje vend qe e dua
dhe e enderroj.

Do te besoj
me shume shpres
do te jetoj drisa
te vdes.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020