Teksti Origjinal

NATYRE MOJ NATYRE
SA BUKUR BUZEQESH.

ME NDRICIMIN VEZULLUES,
DUKESH PORSI NJE PRINCESHE.

ME LULET TUAJA
NE BEJME KURORA.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020