Teksti Origjinal

Jam krenare
Qe jam shqiptare.

Ne cdo vend qe shkoj,
Shqiperine se harroj

Ne Shqiperi,
kam lindur.

Ne Shqiperi,
do te vdese.

Ne Shqiperi kam rrenjet,
qe kane shperndare mushkonjet.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020