Teksti Origjinal

shume jam munduar poezite duke i krijuar dora mu lodh duke shkruar shume poezi jane nga nje mendje ato rane rimat u krijuan
te gjitha ato u bashkuan

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020