Teksti Origjinal

pse shkove xhaxhi gaz
e une mbeta pa ty
ishe dashuri e madhe
per mua dhe tjer femij

tani te varri yt
me lot ne sy te flas
nga malli qe kam per ty
gati sa nuk pelcas

te kujtoj per gjerat
dhe fjalet qe mi the
do te mbaj ne zemer
gjersa te jem mbi kete dhe

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020