Teksti Origjinal

te desha te dua dhe do te te dua gjithmon per se zemer nuk me beson ska rendesi a jam i vetmi qe ne zemren tende kam hy ska rendesi a jam i pari qe te dua ty zemra ime jeton se zemren tende e don syt e mij ndriqojn vetem ty kur te shikojn syt e mij verbohen vetem nga ti nese largohen

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020