Teksti Origjinal

nje buqet me lule
xhaxhit ja dergoi
atje tek varri i tij
ne vetmi po vajtoj

pse oj vdekje
qfar te bera une ty
a te mallkova
qe e more xhaxhin tim

edhe pse ste kam mallkuar
sot po te mallkoj
qofsh mallkuar
qe sna le te jetojm

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020