Teksti Origjinal

E dashur Shqipëri
Ja dhe nje porosi
Te fala nga mergimtaret
Lot e ndjers margaritaret
Ti dhe ne jemi larg mergimit
Shtruam sofren e bashkimit
Dhe un në diten e vertet
Rrofsh moj Shqiperi per jet.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020