Teksti Origjinal

Le t'me falin qiejt
qe jane shtate,
se ate qe e dua,dua ta kem prane.

Le t'me falin shirat
qe token ujitin,
se ate qe dua,do ja nderoj fisin.

Le t'me fali dielli
qe pa te s'kem jete,
se ate qe e dua,e dua perjete.

Le t'me fal Zoti
qe eshte Nje e tjeter ska,
une ate qe e dua,ja them pa ja pra.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019