Teksti Origjinal

Ora ecen,minutat s'kane pushim,
ngarendin secondat,si t'i pret takim,
sa shpesh me trishton ky ritem i shpejt,
me duket me merr me vete,e dikah me tret.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020