Teksti Origjinal

vijnë vashat valle valle
gushë e gji stolisura
një pëllumb,një sy sorkalle
sec me vjen më e mbollisura

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019