Teksti Origjinal

Me mesove gjithqka
qka une nuk dija
me frymzove me gjera te reja
ti je me i miri

Gjera qe nuk dija
ti mi mesove ne jetë
gjithashtu dhe shum gjëra prore

Te falenderoj me gjith zemer
gjithmon do te te kujtoj
ne shpirtin tim
do mbetes gjithmon

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019