Teksti Origjinal

Shiu troket vrullshem ne xham,
Si nje udhetar qe ka mbetur jashte!
Une ne dhomen e ftohte i vetem jam,
Ai i vetem ndihet ne erresire jashte!!

Une,shiu dhe vetmia,te vetem,bashke...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019